Apie mus

Sienų tinkavimas

Pagrindinė įmonės veiklos sritis - tinkavimas ir tinkavimo darbai. Kvalifikuoti darbininkai žino kaip tinkuoti, todėl tinkavimo darbus atlieka kokybiškai ir laiku. Sienų tinkavimui naudojame naujiausius įrengininius bei medžiagas.

UAB „EKO GIPS” Baltijos šalyse atstovauja EKOGIPS Sp. z o.o. – sausų gipsinių mišinių gamintoją. Statybinės bei tinkavimo organizacijos, kurios tinkuoti jau išbandė EKOGIPS produkciją, pažymi, kad tai puikus šiuolaikinių satybų technologijų, aukštos kokybės ir geros kainos pavyzdys. Mūsų mišiniai (tinkai) naudoti didžiausiuose Vilniaus objektuose („Akropolis”, „Megapolis”, „Europa” ir kiti pastatai Konstitucijos prospekte. Tinkavimas atliekamas ir gyvenamuosiuose namuose).

Prasidėjus tinkavimo sezonui siūlome dideles nuolaidas. Tinką pas mus galite įsigyti už itin patrauklią kainą. Tinkavimo technologija bei tinkavimas mūsų įmonėje greitas ir nepriekaištingai atliktas.
Mūsų kompaniją taip pat pristato tinką ir kitas statybines medžiagas į statybos objektus. Pasiūlymas galioja tinkavimu bei kitomis statybos paslaugomis besiverčiančioms bendrovėms. Norintiems statybinius darbus ir tinkavimą patikėti profesionaliems darbininkams kreipkitės į mus.

NAUJENA: parduodame teptinė hidroizoliacija terasom, vonioms kambariams, san. mazgams. Didelis pasirnkimas hidroizoliacinių jostų.Gruntai.

Tinkavimas, griežtinių pamatų betonavimas, tinkavimo paslaugos ir darbai.